Places

Madrina Boutique Kitchen & Bar - Madrina Boutique Kitchen & Bar - Tetovo

BAR

Madrina Boutique Kitchen & Bar

Madrina Boutique Kitchen & Bar - Tetovo

+38979325555

Review:

More
Versus Bar - Soul of the city - Since 2008, 
We offer the best class from Segafredo.

BAR

Versus Bar

Soul of the city - Since 2008, We offer the best class from Segafredo.

+38978215524

Review:

More
KIM Coffee Bar - КАФЕ БАР КИМ | поминете незаборавни мигови со вашите блиски,а ние со нашето гостопримство и врвната услуга ќе се потрудиме да се чувствувате прекрасно. ✔✔

✰✰Tимот кој го смени секојдневието во градот и кој се потруди да имате убав ноќен живот и успеа во тоа

BAR

KIM Coffee Bar

КАФЕ БАР КИМ | поминете незаборавни мигови со вашите блиски,а ние со нашето гостопримство и врвната услуга ќе се потр...

+38972211750

Review:

More
Martini Caffe - Caffe Bar Martini / Кафе бар Мартини е совршено место во кое може да се најде квалитетна храна и пијалок, интимен амбиент и беспрекорна услуга.
Прекрасната тераса втопена во природниот амбиент претставува пријатно место за утринско кафе со пријателите.
Идеален простор за организирање службени состаноци и семејни собири.
Ентериерот на кафе барот Мартини е единствен по својот изглед кој изобилува со мозаици во духот на македонската традиција, како и со витражи и слики репродукции од познати светски уметници.

BAR

Martini Caffe

Caffe Bar Martini / Кафе бар Мартини е совршено место во кое може да се најде квалитетна храна и пијалок, интимен амб...

+38970355902, 023061127

Review:

More
The Hut - The Hut - Simple but significant

BAR

The Hut

The Hut - Simple but significant

+38971277297

Review:

More
SOMA Lounge Bar - SOMA lounge, е модерно конципиран бар во Скопје кој со својот совршен ентериер, и ексклузивни пијалаци на своите гости им овозможува кратко опуштање од обврските и стресовите, враќање на изгубениот мир,“полнење на батериите” и уживање во мигот

BAR

SOMA Lounge Bar

SOMA lounge, е модерно конципиран бар во Скопје кој со својот совршен ентериер, и ексклузивни пијалаци на своите гост...

+38970222125

Review:

More
Pogon Bar - Cocktail$ MAKERS 🗜️🖤👨‍🏭👩‍🏭
Chill zone ⚙️🌳
Good music 💽🎧
Reserve a spot 070423023

BAR

Pogon Bar

Cocktail$ MAKERS 🗜️🖤👨‍🏭👩‍🏭 Chill zone ⚙️🌳 Good music 💽🎧 Reserve a spot 070423023

+38970423023

Review:

More
Maxim Caffe - Кафе барот е основан на 29.08.2018 во Богданци, местото е познато по одличните забави кои од година во година прераснуваат во мега забави со влијателни артисти и големи имиња. Од 20 мај до 20 септември се отвара и летната тераса исто како и коктел барот, каде може да ги пробате најдобрите коктели, како и 5 видови на точено пиво. Имаме и најразлични видови на смутиња, овошни салати, чиа пудинг и протеински шејкови. Повелете, ве очекуваме!

BAR

Maxim Caffe

Кафе барот е основан на 29.08.2018 во Богданци, местото е познато по одличните забави кои од година во година прерасн...

+389 71243178

Review:

More
Mezzo Street Caffe - Ако сеуште се мислите каде да уживате на прекрасново време и во вечерните часови, веднаш до католичка црква  се наоѓа едно од најубавите и нај уникатни кафулиња  тоа е  Mezzo street caffè.
Појдете и ќе се уверите сами, за прекрасната услуга. Енергија која што ќе направи за момент да се почувствувате прекрасно а истовремено може да уживате во  уникатни коктели и љубезност. Со една реченица" се на едно место".

BAR

Mezzo Street Caffe

Ако сеуште се мислите каде да уживате на прекрасново време и во вечерните часови, веднаш до католичка црква се наоѓа...

Review:

More

BAR

ABC By Ria

ABC By Ria

Review:

More
Arrosto Cafe - Specialty Coffee

BAR

Arrosto Cafe

Specialty Coffee

+38974246064

Review:

More
Venezia Urban Bar - Venezia Urban Bar

BAR

Venezia Urban Bar

Venezia Urban Bar

+38971302120

Review:

More
First Gin Bar - 1st Gin bar

BAR

First Gin Bar

1st Gin bar

+389075520520

Review:

More
Point Café - Добар амбиент, одлична услуга и гостопримливост се зборовите кои најдобро гo опишуваат Point Café.

BAR

Point Café

Добар амбиент, одлична услуга и гостопримливост се зборовите кои најдобро гo опишуваат Point Café.

+38971339609

Review:

More
Brick Bar - An old place for new generations.

BAR

Brick Bar

An old place for new generations.

+38970304888

Review:

More

Reservations with Kadevecer.Online? 🌟